top of page

Jsem zkušený realitní a svatební fotograf a kameraman.​ Realitním makléřům nabízím profesionální fotografie, originální video, i virtuální scan nemovitosti Matterport.

Nabízím vám také moderní, svatební video, které navždy zachová atmosféru Vašeho výjimečného dne a vzpomínky na vaše milované.

Budu se na vás těšit, Filip Tesař

Točením videa a fotografováním se živím od roku 2008. Mám za sebou přes 80 svateb po celé republice, přez 100 zakázek pro realitní makléře z různých realitních kanceláří, mnoho maturitních plesů i reklamních promo videí od naplánování scény přes natočení záběrů až po finální editaci v počítačové střižně. Fotografuji nejen svatby, ale i rodinné portréty, kulturní a firemní akce.

 

Spokojení zákazníci: Foxconn CZ s.r.o., Dostihový spolek a.s.- závodiště Pardubice, TV Óčko, MM reality, RE/MAX, Kingspan a.s., OVB Allfinanz a.s., Galerie města Pardubic, Divadlo29, Profifauna.cz, OZM Research s.r.o., MARY & POPP'S AGENCY, s.r.o., Informační centrum Pardubice, Europe direct, ZŠ Bratranců Veverkových, koloniál beZobalka, Emporio s.r.o., Flamenco Pardubice

2019-02-11_195821.jpg
bottom of page