I Vy můžete mít moderní a originální svatební video!

Jste přesvědčeni je svatební video je zbytečné a je to jen další drahá položka na vašem svatebním seznamu?
Přesvědčím vás o opaku.

Díky tomu, že digitální zrcadlovky dnes umožňují natáčet profesionální video a to i ve vysokém rozlišení, nabízí se pro ně daleko širší možnosti využití. Výhodou oproti klasickým kamerám je možnost výměny objektivů z pestré nabídky a tím i větší možnosti při tvorbě kreativního svatebního videa, například efektu hloubky ostrosti a mnohem lepší světelnosti. Zrcadlovky si tak poradí s temnými scénami o dost lépe než klasické kamery a tudíž nemusí být použito umělé, přídavné světlo které vytváří nehezké odlesky na tvářích osob a nevrhá černý stín na stěnu za nimi.

 

Moje video je  dynamické, originální a zábavné, takže se na něj rádi podíváte znovu a krátkým klipem se pochlubíte na sociálních sítích.

Natáčet začínám přípravy nevěsty a ženicha, cestu k obřadní síni, svatební obřad, fotografování skupin i portrétů, hostinu a proslovy, krájení dortu, odpolední zábavu, první tanec až do večerní párty, 10 hodin budu s vámi na každém kroku :-) Doprovodnou hudbu k delšímu videu i úvodní titulky si můžete zvolit sami a na rozdíl od ostatních kameramanů vám umožním video shlédnout a vyjádřit se k němu ještě před finalizací.

Výsledkem mého celodenního natáčení bude svatební video (30-45 minut) proložené vašimi oblíbenými písněmi a krátký romantický klip (cca 5 minut).

Svatby točím po celé republice a aktuální cenu vám rád zašlu na vyžádání.

Budu se těšit na naši spolupráci :-)
 

Filip Tesař.

Mimosezóní sleva na svatební videa,

plus dárek dle vašeho výběru.

Ručně dělaný podvazek od firmy svatebnípodvazek.cz, nebo usb klíč s vaším videem ve tvaru srdce s iniciály.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now