top of page

I Vy můžete mít moderní a originální svatební video!

Věříte že svatební video je zbytečné a je to jen další drahá položka na vašem svatebním seznamu?
Přesvědčím vás o opaku.

 

Video je úplně jiné médium než fotografie, protože mimo jiné na rozdíl od fotografií obsahuje i zvuk. Za pár let si můžete živě připomenout i proslov tatínka, písničku novomanželského tance, nebo vtipné poznámky svatebčanů, babiček a dědečků a milovaných příbuzných které již třeba nebudou s vámi. 

Zvuk přidaný k obrázkům Vám připomene atmosféru vaší krásné svatby mnohem silněji než fotografie.

Na videu také pak můžete vidět okamžiky u kterých jste třeba nestihly být, nebo okamžiky které si kvůli svatebnímu stresu ani nepamatujete.

Neexistuje nevěsta která by po svatbě litovala že zaplatila za povedené video od prověřeného profesionála.

Díky tomu, že digitální zrcadlovky dnes umožňují natáčet profesionální video a to i ve vysokém rozlišení, nabízí se pro ně daleko širší možnosti využití. Výhodou oproti klasickým "velkým" kamerám je možnost výměny objektivů z pestré nabídky a tím i větší možnosti při tvorbě kreativního svatebního videa, například efektu hloubky ostrosti. Mají i mnohem lepší světelnost, než klasické kamery a tudíž nemusí být použito umělé, přídavné světlo které vytváří nehezké odlesky na tvářích osob a nevrhá černý stín na stěnu za nimi.

 

Moje svatební video je  dynamické, originální a zábavné, takže se na něj rádi podíváte znovu a krátkým klipem se pochlubíte na sociálních sítích.

Natáčet začínám přípravy nevěsty a ženicha, cestu k obřadní síni, svatební obřad, fotografování skupin i portrétů, hostinu a proslovy, krájení dortu, odpolední zábavu, první tanec až do večerní párty, 10 hodin budu s vámi na každém kroku :-) Doprovodnou hudbu k delšímu videu i úvodní titulky si můžete zvolit sami a na rozdíl od ostatních kameramanů vám umožním video shlédnout a vyjádřit se k němu ještě před finalizací.

Výsledkem mého celodenního natáčení bude svatební video (30-45 minut) proložené vašimi oblíbenými písněmi a krátký romantický klip (cca 5 minut).

Cena videa je 16 500 Kč plus poplatek za dopravu. 

Budu se těšit na naši spolupráci :-)
 

Filip Tesař.

bottom of page